Jedinečný systém T3

T3 je modulárny, jedinečný a veľmi jednoduchý systém, ktorý viete použiť na výstavy, kongresy, rôzne podujatia a eventy ako aj tlačové kdekoľvek použiť, tak aby vyhovoval Vašim požiadavkám, ploche, a rozpočtu.

Ľahká výmena grafiky, jednoduché a rýchle skladanie, oblé alebo rovné panely, možnosť inštalácie stojanu na TV alebo iPad

Spustili sme stránku venovanú výstavným systémom:

výstavne stánky - t3works.sk
Skladanie bez použitia náradia

Jednoduchý systém

Systém T3 si zložíte sami a bez použitia akéhokoľvek náradia. Flexibilný systém so širokými možnosťami využitia si môžete navrhnúť do rôznych tvarov a veľkostí presne tak, aby vyhovoval vašim predstavám aj rozpočtu.

Rýchle a ľahké skladanie

Intuitívne zostavenie

Vďaka jednoduchému „twist and lock“ mechanizmu postavíte celý prezentačný stánok rýchlo a jednoducho. Konštrukcia sa skladá z pevných hliníkových tyčí a recyklovateľných materiálov. Spájacie časti sú vo vnútri spevnené železnou výstužou.

Uzamykateľné dvere priamo v systéme, pevná a stabilná konštrukcia

Variabilita priestoru

T3 systémy ponúkajú veľký a súvislý priestor pre váš dizajn. Vďaka pripevneniu pomocou magnetických pások si môžete grafiky kedykoľvek sami meniť.

Základné typy stánkov je možné rozširovať na rôzne profily. Podľa potreby je možné systém rozšíriť, či navrhnúť stánok tak, aby bol jeho súčasťou ukladací priestor s praktickými uzamykateľnými dverami.

Stánok dokážete tvarovať, na základe ohybných líšt

Flexibilita systému

Vďaka ohybným lištám sa steny dajú zaobľovať a meniť do rôznych tvarov. Systém T3 je tak schopný prispôsobiť sa priestoru, v ktorom aktuálne vystavujete.

K stánku je dostupné aj prídavné príslušenstvo

Príslušenstvo

Aby systém vyhovoval presne vašim požiadavkám, môžete ho rozšíriť o rôzne doplnky. Svetlá, stojany na Tv a iPad, poličky, dvere či rôzne odkladacie priestory navrhneme v systéme tak, aby presne plnili svoj účel.

Cely systém sa zmestí do jedného kufra

Ľahký transport

Systém T3 je ľahko prenosný. Celý prezentačný stánok jednoducho zložíte do prenosného kufra, ktorý sa dá pohodlne prepraviť nielen autom, ale aj lietadlom ako batožina.

Výška až do 3 m, grafika pripevnená pomocou magnetických pások, možnosť navrhnutia akéhokoľvek systému, uzamykateľné dvere, nastaviteľné nožičky pre nerovné povrchy, odkladací priestor a poličky

Načítavanie ďalších produktov...
Načítavanie ďalších produktov...